kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiejsza Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata jest jednocześnie ostatnią niedzielą roku kościelnego. Dziś po każdej Mszy św. akt poświęcenia rodzaju ludzkiego NSPJ, za odmówienie którego można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka i modlitwa za zmarłych polecanych w wypominkach.

Składamy serdeczne podziękowanie za solidarność z prześladowanymi chrześcijanami. Na pomoc dla nich zebrano 2079,11 zł.

Dziś zbiórka do puszek dla ubogich w związku z obchodzonym przed tygodniem, z inicjatywy Papieża Franciszka, Światowym Dniem Ubogich.

Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą Adwentu. Ze względu na Misje św. Roraty w pierwszym tygodniu będą o godz. 18.00

Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 obrzęd przyjęcia kandydatów do grona ministrantów.

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z różańcem za zmarłych o godz. 17.30.
We czwartek ostatnie w tym roku nabożeństwo wypominkowe za zmarłych.

We czwartek także święto św. Andrzeja Apostoła.
W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek rano udamy się z Komunią Świętą do chorych w domach. Po południu spowiedź od 16.30.

W sobotę z racji Pierwszej Soboty miesiąca nabożeństwo różańcowe o 17.30.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Zielińskiego bl. 9 . Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 7.

W przyszłą niedzielę (3.12.) rozpoczną się w naszej parafii Misje Święte. Nauki misyjne na każdej Mszy świętej. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym ważnym wydarzeniu wiary. Misje potrwają do soboty (9.12.). Na każdej Mszy św. będzie możliwość przystąpienia do Sakramentu Pokuty i Pojednania, a w środę spowiedź do godz. 21.00. W tygodniu Msze św. Misyjne o godz. 9.30 i 18.00. Wszystkie dzieci zapraszamy w poniedziałek na godz. 17.00. Dzieci przed I Komunią św. - obowiązkowo. W piątek na godz. 19.00 zapraszamy całą młodzież. Kandydaci do bierzmowania - obowiązkowo.

W piątek - w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Msze św. misyjne wg porządku niedzielnego.

W przyszłą niedzielę także zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Św. o 9.30.

W tym tygodniu tym zakończenie adoracji w kaplicy na plebanii będzie nie o 15.00, ale o 21.00.

Wszystkie dzieci zapraszamy na „Andrzejki w Lawendzie”, które odbędą się w najbliższą sobotę tj.
2 grudnia od godz. 14.00 do 18.00. Zapisy w księgarni lub w kawiarence. Obowiązuje strój balowy.

Burmistrz Waldemar Paluch zaprasza na cykl spotkań w dzielnicach miasta. Pierwsze odbędzie się już w najbliższą środę, 29 listopada z mieszkańcami Dzielnicy nr 7. Burmistrz zaprasza również do uczestnictwa w Dziennym Domu „Senior +”, który rozpocznie działalność 29 grudnia 2017 r w budynku zlokalizowanym przy ul. Dolnoleżajskiej 16 w Jarosławiu. Placówka funkcjonować będzie od poniedziałku do piątku przez 8 godzin dziennie. Uczestnikom Dziennego Domu „Senior+” oferowane będzie wsparcie w formie społecznej aktywizacji, w szczególności oferty prozdrowotnej, edukacyjnej, kulturalne, rekreacyjnej, socjalnej i opiekuńczej. Zgłoszenia przyjmowane będą do 11.12.2017 r.Szczegóły na plakatach oraz na stronie www.jaroslaw.pl

Teatr od Ojców Reformatów  zaprasza wszystkich na przedstawienie poświęcone Matce Bożej Fatimskiej i Świętych: Hiacyncie, Franciszkowi i Łucji, które odbędzie się po Mszy św. o godz. 16.00 /16.50/ w Auli Fatimskiej.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 18

Wczoraj 141

Tydzień 579

Miesiąc 2135

Wszystkie 199618

Aktualnie jest:15 gości online

Losowe zdjęcie