kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.30. Po południu o godz. 15.00 Koronka i różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach. 

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.

Trwa miesiąc listopad. Różaniec wypominkowy za zmarłych codziennie o godz. 17.30, w niedziele o 15.00. Kartki wypominkowe znajdują się w tylnych ławkach, wypełnione można wrzucać do skrzynki przy ołtarzu Matki Bożej. 

W poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Stowarzyszenie  Rodzin i Akcję Katolicką.   

We środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z różańcem za zmarłych, transmitowana będzie przez Radio Fara. Taca podczas nowenny przeznaczona na potrzeby tego Radia.   

W sobotę 11.11. wspomnienie św. Marcina z Tours.  

Za tydzień 2. niedziela miesiąca - ofiarą na tacę wspierać będziemy modernizację naszej świątyni.

11 listopada będziemy świętować 99. rocznicę przywrócenia Polski na mapę świata po 123 latach niewoli. Burmistrz miasta Waldemar Paluch zaprasza wszystkich Mieszańców na jarosławskie obchody Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystości patriotyczne rozpoczną się o godz. 16.00 Mszą św. w Kolegiacie, wcześniej w patriotycznym repertuarze wystąpi Reprezentacyjny Chór Mieszany „JAROSŁAW”. Z okazji Dnia Niepodległości iluminacja Ratusza otrzyma barwy narodowe, zachęcamy również do wywieszenia flag biało-czerwonych. W naszym kościele dodatkowa Msza św. dziękczynna za odzyskaną Niepodległość  godz. 9.30 a następnie modlitwa przy pomniku św. Jana Pawła II.

Listopadowy klimat sprzyja wspominaniu Tych, którzy od nas odeszli do „Domu Ojca”. Niejednokrotnie są to osoby, które zapisały się na kartach historii Ojczyzny, regionu czy miasta… Pięciu z nich  – śp. Lechowi Kaczyńskiemu, śp. abp. Ignacemu Tokarczukowi, śp. bp. Kazimierzowi Ryczanowi, śp. Andrzejowi Buczkowi i śp. Andrzejowi Mazurkiewiczowi, zostanie poświęcony wieczór „Wypominek patriotycznych”, zorganizowany 12 listopada 2017 r. Rozpocznie się o godz. 16.00 w naszym kościele Mszą Św. Po niej odbędzie się wieczór wspomnień, ubogacony występami artystycznymi w wykonaniu młodzieży i nauczycieli z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Jarosławiu. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich, dla których osoby o których wspominamy, były bliskie sercu! 

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Legionów z kamienic i domów prywatnych. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 24.    

 

 

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 2

Wczoraj 179

Tydzień 719

Miesiąc 1954

Wszystkie 206437

Aktualnie jest:15 gości online

Losowe zdjęcie