kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Papieską. Naszą ofiarą złożoną do puszki wspieramy zdolną młodzież
z ubogich rodzin, tworząc tym samym żywy pomnik św. Jana Pawła II. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Dziś 2. niedziela miesiąca - modlitwą i ofiarą na tacę wspieramy modernizację naszego kościoła.

Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przekazali 1% swojego podatku na Stowarzyszenie Nowa Kultura działające przy naszej Parafii. Łączna kwota to 14.000,- zł. Jest to cenny wkład w różne nasze inicjatywy, którymi wspieramy ludzi potrzebujących oraz formację dzieci i młodzieży.

Od dzisiejszej niedzieli po Mszy św. o godz. 8.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Prosimy Żywy Różaniec, aby ok. godz. 9.00 poprowadził część Chwalebną Różańca św. Tak będzie również w Pierwszą Niedzielę Miesiąca. Zmiana tajemnic po Mszy św. o 9.30.

Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe codziennie o 17.30 a w niedzielę o 15.00.

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.30, połączona z nabożeństwem różańcowym, będzie transmitowana przez radio Fara.

W piątek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego.

13 października br. - w piątek - minie 100 lat od 6. Objawienia Matki Bożej Fatimskiej. W tym dniu po Koronce do Bożego Miłosierdzia różaniec pokutny w intencji pokoju na świecie, w naszej Ojczyźnie, 

w rodzinach i naszych sercach przy figurze Matki Bożej na palcu kościelnym. Po różańcu spotkanie Bractwa Szkaplerznego w kaplicy. Zapraszamy.

Również w piątek zbiórka dla kandydatów na ministranta o godz. 17.00.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Legionów bl. 20 kl. 1,2,3. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl.8.

W dniu 15 X obchodzony jest Dzień Dziecka Utraconego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.00, podczas której będziemy modlić się za wszystkich rodziców, którzy kiedykolwiek, z różnych powodów stracili swoje dziecko. Przed Mszą św. będziemy odmawiać Różaniec w tej intencji. Przypominamy, że w naszej parafii działa Grupa Wsparcia dla rodziców po stracie dziecka. Spotykamy się w każdy 3. piątek miesiąca, po Mszy św. wieczornej w Poradni Rodzinnej "Nazaret".

Jeśli chcesz wspomóc działalność charytatywną naszej parafii, szczególnie dobroczynną kuchnię, złóż ofiarę do skarbonki w kaplicy, skorzystaj z ofert naszej kawiarenki i księgarni. Mamy piękne znicze. Możesz też poprzeć nasze projekty z budżetu obywatelskiego miasta wpisując nr A02, B15,C01 Bóg zapłać za każdą życzliwość i wsparcie.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 46

Wczoraj 90

Tydzień 136

Miesiąc 1692

Wszystkie 199175

Aktualnie jest:8 gości online

Losowe zdjęcie