kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Rozpoczynamy dzisiaj miesiąc październik, który jest miesiącem modlitwy różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30, natomiast w niedziele o godz. 15.00. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach, zwłaszcza dzieci i młodzież. Dzieci będą codziennie otrzymywać obrazki. Pamiętajmy, że za wspólne odmówienie różańca w kościele lub w rodzinie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Kandydaci do Bierzmowania i Pierwszej Komunii św. uczestnictwo w tym nabożeństwie niech traktują jako duchowe przygotowanie do wydarzeń, które ich czekają.

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych i różaniec po Mszy świętej o 9.30. Po południu o godz. 15.00 pierwsze nabożeństwo październikowe.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

Jutro wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.

W poniedziałek zapraszamy na spotkanie po wieczornej Mszy św. Stowarzyszenie Rodzin i Akcję katolicką.

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.30.

We środę także wspominamy św. Franciszka z Asyżu, natomiast we czwartek św. Siostrę Faustynę Kowalską.

W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od godz. 17.00. W piątek rano udamy się z Komunią Świętą do chorych w domach. Po południu spowiedź od godz. 16.00.

W 1. piątek miesiąca taca przeznaczona będzie dla zakonu kontemplacyjnego, który włączy się w modlitwę w intencji naszych Misji Parafialnych.

W najbliższą sobotę (07.10.) obchodzimy liturgiczne wspomnienie NMP Różańcowej. Z racji pierwszej soboty miesiąca zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się o godz. 17.30 Różańcem. Następnie będzie procesja fatimska i Msza św. W tym dniu odbędzie ogólnopolska akcja Różaniec do granic. Wyjazd z naszej parafii będzie o godz. 9.00.

Również w sobotę Pielgrzymka Maturzystów Archidiecezji Przemyskiej na Jasną Górę. Wraz z maturzystami udają się także kapłani z naszej parafii, uczący w szkołach średnich.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Legionów bl. 8. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z ul. Poniatowskiego.

14 października odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Matki Bożej Królowej Rodzin w Jarosławskiej Kolegiacie.

Zachęcamy do codziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Przypominamy, że w środy Adoracja trwa do g. 17-ej - modlimy się szczególnie w intencjach Misji w naszej Parafii.

Za tydzień 2. niedziela miesiąca. Ofiarą na tacę wesprzemy modernizację naszej świątyni.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 46

Wczoraj 90

Tydzień 136

Miesiąc 1692

Wszystkie 199175

Aktualnie jest:13 gości online

Losowe zdjęcie