kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.30.

We czwartek wspomnienie św. Wacława.

W piątek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

W piątek o godz. 17.00 zbiórka dla kandydatów na ministrantów. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców ze szkoły podstawowej, przede wszystkim z klas trzecich i czwartych, ale także i z pozostałych klas, którzy chcieliby rozpocząć służbę przy ołtarzu. Natomiast w czwartek zbiórka młodszych ministrantów.

W sobotę wspominamy św. Hieronima. W tym dniu Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Matki Bożej Śnieżnej w Jarosławskiej Kolegiacie. Wszyscy jesteśmy serdecznie zaproszeni. O 12.00 – Uroczysta MSZA ŚWIĘTA pod przewodnictwem ks. abpa Adama Szala

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Poniatowskiego z kamienic i domów prywatnych. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 21.

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca października. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.30. połączona z Różańcem- część Chwalebna. Popołudniu o 15.00 Różaniec z Koronką- tajemnice Światła.

Do wtorku zbieramy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce oraz pozwolą wesprzeć inne projekty misyjne prowadzone przez Kościół w Polsce i na całym świecie.

7-go października włączmy się wszyscy w wielką modlitwę wzdłuż granic Polski. Szczegóły w księgarni. 

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 48

Wczoraj 90

Tydzień 138

Miesiąc 1694

Wszystkie 199177

Aktualnie jest:13 gości online

Losowe zdjęcie