kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dziś niedziela środków społecznego przekazu. Modlimy się za pracowników mediów i materialnie wspieramy radio diecezjalne. Dzisiejsza taca przeznaczona jest właśnie na Diecezjalne Radio Fara.

Niech Królowa Polski ma w swojej opiece wszystkich życzliwych Ofiarodawców troszczących się o modernizację naszej świątyni. Ostatnia taca i przelewy to łącznie 18.589,20 zł i 10 EUR.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Diecezjalne Radio FARA.

Jutro święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 dzieci i młodzież, obowiązkowo kandydatów do sakramentu bierzmowania, aby wspólnie uczcić świętego patrona. Po Mszy św. spotkanie formacyjne i organizacyjne dla rodziców!

W poniedziałek spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym o 16.30. Serdecznie zapraszamy dotychczasowych członków, jak i nowe osoby, zwłaszcza te, które w ostatnim czasie pożegnały kogoś bliskiego i przeżywają ból po śmierci bliskiej osoby .

We czwartek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

W tym tygodniu wypadają Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Poniatowskiego bl. 21 kl.1 i Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 19.

Po każdej mszy św. będą zbierane podpisy pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą „ ZATRZYMAJ ABORCJĘ”, w której wyrażamy swój sprzeciw na zbijanie dzieci ze względu na podejrzenie choroby lub niepełnosprawności. Inicjatywa jest popierana przez Konferencję Episkopatu Polski – więcej informacji na stronie internetowe www.zatrzymajaborcje.pl. Jest możliwość złożenia podpisu od jutra również w księgarni „Maksymilian”.

Zapraszamy wszystkie dzieci na Oazę Dzieci Bożych. Spotkanie po Mszy św. o godz. 11.00

Zarząd Oddziału Związku Sybiraków w Jarosławiu informuje, że organizujemy Dzień Sybiraka w Jarosławiu w dniu 19 września br. Uroczystość rozpocznie Msza Święta w Kolegiacie Jarosławskiej o godz. 10.00. Zapraszamy wszystkich Sybiraków – członków Związku do wzięcia udziału w uroczystości.

23 września zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę do Nowin Horynieckich. Zapisy w księgarni.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzieży do Scholi „Chwalcie Pana z Niebios” która powstaje przy naszej Parafii. Pierwsze organizacyjne spotkanie w kawiarence w najbliższą sobotę o godz. 9.00

W dzisiejszej gazetce jest dodatek na temat Akcji RÓZANIEC DO GRANIC, która zaprasza nas wszystkich abyśmy w dniu 7 październik w święto Matki Bożej Różańcowej włączyli się w wielką modlitwę wzdłuż granic Polski. Koordynatorem tego wydarzenia u nas jest p. Zbigniew Fedor. Nasza Parafia jak i cały dekanat Jarosław II przydzielony jest do Kościoła pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Stubnie. Można jechać indywidualnie, zapisy na: www.rozaniecdogranic.pl. W naszej parafii będą zapisy na wspólny wyjazd w księgarni Św. Maksymiliana od 9.00 do 19.00, w soboty do 15.00. Koszt wyjazdu 10 zł. Możemy zapisywać swoich bliskich i znajomych z poza parafii.

 

Polecamy prasę katolicką. Trzeba wrócić do pierwszej gorliwości i wszystko zrobić by w każdej rodzinie był katolicki tygodnik.
Przed błogosławieństwem Świety Michale Archaniele wspomagaj nas…
W intencjach Misji Parafialnych
Boże, Ojcze Nieskończenie Dobry - uwielbiamy Cię.
Z Twojej Woli w naszej Parafii odbędą się misje. Pragniemy dobrze je przeżyć, dlatego, przez Jezusa Chrystusa prosimy – pomóż nam.
Umacniaj Księdza Marka ze Wspólnotą, która będzie przewodniczyć Misjom.
Pomóż każdemu z nas przygotować się duchowo, pozwól zorganizować czas i usuń wszystko, co by mogło być przeszkodą do uczestnictwa w tym świętym wydarzeniu.
Przyprowadź do Kościoła wszystkich Parafian – także tych, którzy oddalili się od Ciebie. Wskaż drogę nowym mieszkańcom naszej Parafii, zgromadź dzieci i młodzież.
Pokornie uznajemy, że każdy z nas potrzebuje nawrócenia, dlatego otwórz nasze serca na działanie Twojego Ducha.
Maryjo, nasza Patronko, Matko i Królowo – wspieraj nasze pragnienie, by misje święte były czasem odnowy osobistej, rodzinnej i parafialnej, by każdy z nas na nowo uznał, że jedynym naszym Panem jest Jezus – Twój Syn. Amen.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 46

Wczoraj 90

Tydzień 136

Miesiąc 1692

Wszystkie 199175

Aktualnie jest:15 gości online

Losowe zdjęcie