kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

 • Wyrażamy naszą radość i wdzięczność za przybycie do naszej parafii relikwii bł. ks. Jerzego Popiełuszki.Dziękujemy za przybliżenie nam życiorysu bł. męczennika, którego relikwie pozostaną na stałe w naszej parafii.
 • Dzisiaj o godz. 12.15 Msza św. z udziałem członków NSZZ Solidarność zakładu LEAR w Jarosławiu.
 • Dzisiaj także druga niedziela miesiąca. Taca przeznaczona jest na prace modernizacyjne w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 • Również dzisiaj rozpoczyna się kolejny Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego. Zapraszamy codziennie na wieczorne Msze święte młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną oraz wszystkich, którym bliska jest troska o chrześcijańskie wychowanie młodego pokolenia.
 • W środę po Koronce do Bożego Miłosierdzia Różaniec Pokutny przy figurce Matki Bożej na placu kościelnym.
 • O 16. 30 spotkanie Bractwa Szkaplerznego.
 • Również w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.30 transmitowana będzie przez Radio Fara.
 • Natomiast po wieczornej Mszy św. Zapraszamy spotkanie w bibliotece Rady Parafialnej, Akcji Katolickiej,Przełożonych Róż Żywego Różańca i przedstawicieli wszystkich Wspólnot.
 • We czwartek (14.09.) święto Podwyższenia Krzyża, a w piątek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
 • Od 14.09.do 26.09. zbieram zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery), który przekazany będzie Green Office Ecologic Sp.z.o.o. Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce oraz pozwolą wesprzeć inne projekty misyjne prowadzone przez Kościół w Polsce i na całym świecie.
 • W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy Księży Opiekunów, animatorów i członków APDC na diecezjalny dzień skupienia, który odbędzie się w parafii pw. Trójcy Świętej u Ojców Franciszkanów w Jarosławiu.
 • Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Poniatowskiego bl. 19 kl.1 i 2. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 17.
 • Krakowskie Centrum Diagnostyki organizuje badania pod kątem wykrycia osteoporozy, zakwaszenia organizmu oraz badanie płuc. Badania odbędą się w ambulansie diagnostycznym przy naszym kościele w środę 13 września o godz.11.45. Szczegóły na plakatach i ulotkach.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 46

Wczoraj 90

Tydzień 136

Miesiąc 1692

Wszystkie 199175

Aktualnie jest:14 gości online

Losowe zdjęcie