kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.30. Po południu o godz.15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka i Różaniec.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu. 


3. Za tydzień 2-ga niedziela miesiąca – taca przeznaczona będzie na modernizację naszego kościoła. Przed nami jeszcze sporo prac


4. W poniedziałek (3.07.) święto św. Tomasza Apostoła.


5. We środę (5.07.) z naszego kościoła wyruszy na Jasną Górę grupa jarosławska św. Brata Alberta w ramach Pieszej Przemyskiej Pielgrzymki na Jasną Górę. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki będzie o godz. 6.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej z modlitwy z pielgrzymami, by szczęśliwie i bezpiecznie dotarli do celu pielgrzymki i Matce Bożej przedstawili także nasze intencje. Ci, którzy z różnych przyczyn nie mogą brać udziału w pielgrzymce, mogą włączyć się w duchowe pielgrzymowanie poprzez podjęcie niektórych praktyk pielgrzyma jak np. codzienna Msza św. czy różaniec.


6. We środę także nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym o 17.30.


7. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w czwartek od godz. 17.00. W piątek rano udamy się z posługą sakramentalną do chorych w domach. Po południu spowiedź od godz. 16.30. O godz. 17.30 nabożeństwo pierwszopiątkowe.

8. W sobotę (8.07.) wspomnienie św. Jana z Dukli, patrona Archidiecezji Przemyskiej.

9. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Gotfrieda bl. 3 kl.1 i 2. . Za sprzątanie dziękujemy parafianom z oś. Prosbów bl. 13.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 119

Wczoraj 214

Tydzień 119

Miesiąc 4008

Wszystkie 222628

Aktualnie jest:11 gości online

Losowe zdjęcie