kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

   Trwa oktawa Bożego Ciała. Zachęcamy wszystkich do udziału w procesjach eucharystycznych codziennie w ramach nabożeństwa czerwcowego. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe i procesja wokół kościoła o godz. 15.00, w dni powszednie o 17.30.
   Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę i przelewy przeznaczone na modernizację naszej świątyni – łącznie 18.229,82. Niech Dobry Bóg wynagrodzi każdemu życzliwemu Ofiarodawcy. Informujemy, że prace przy plebani wykonywane są niezależnie od modernizacji kościoła, zupełnie z innych funduszy. Na dzień dzisiejszy otrzymaliśmy dotację 150 tyś. z Ministerstwa Kultury i Zabytków
   W poniedziałek 19.06. o 16.30 będzie spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.
   We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym o 17.30.
   We czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. O 18.00 Msza św., a po niej procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Jeden przy ul. Poniatowskiego, drugi os. Kopernika, trzeci os. Prośbów i czwarty na placu koscielnym. Po zakończeniu procesji błogosławieństwo dzieci.
   W piątek Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Msze św.. o godz. 6.30, 7.00 i 18.00 Ponadto w piątek (23.06.) na zakończenie roku szkolnego Msze św. dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych o godz. 8.00, dla gimnazjum o 9.00 a o 10.30 dla szkoły z ul. Wilsona. Dzieci ze szkoły podstawowej mają Msze świętą w kościele Chrystusa Króla o godz. 8.00.
   sobotę po Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa Kościół powszechny obchodzi wspomnienie obowiązkowe Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. W tym roku w tym dniu wypadnie uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Zapraszamy wszystkie rodziny w najbliższą sobotę na Mszę św. o godz. 12.00 na akt ofiarowania Rodzin Niepokalanemu Sercu Maryi. Przychodząc całymi rodzinami dobrze byłoby wziąć dla Matki Bożej kwiat wdzięczności i przeproszenia.
   Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z os. Prośbów bl. 12 kl. 1 i 2. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 11.
   Za tydzień w niedzielę Mszę św. o godz. 11.00 odprawi i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa neoprezbiter - ks. Dominik Osuchowski z Zamościa, siostrzeniec naszej parafianki.
   W następną niedzielę 25.06. będziemy gościć misjonarza ks. Kazimierza, który posługiwał 3 lata w Tanzanii. Będą mu towarzyszyli animatorzy z Ruchu Światło - Życie, którzy wraz z naszym wikariuszem ks. Bartłomiejem udają się na wakacjach prowadzić rekolekcje do Tanzanii. Ks. Kazimierz wygłosi kazania, a po każdej Mszy św. animatorzy będą zbierali do puszek ofiary na przeprowadzenie rekolekcji oazowych w Afryce. Będzie można również ofiarować różańce i obrazki świętych dla afrykańczyków. Prosimy o modlitwę w ich intencji.
   Za tydzień w godzinie Apelu Jasnogórskiego 65 osób jedzie na rodzinną wyprawę nad Polskie Morze
   Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu. Zbliża się czas wakacji, urlopów – dobrze wykorzystajmy ten czas i nie żałujmy go na rozmowę z Panem Jezusem w naszej kaplicy na plebani.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 118

Wczoraj 214

Tydzień 118

Miesiąc 4007

Wszystkie 222627

Aktualnie jest:18 gości online

Losowe zdjęcie