kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

   Dzisiejsza Uroczystość Trójcy Świętej kończy okres spowiedzi i Komunii Św. wielkanocnej.
   Dzisiaj 2. niedziela miesiąca – modlitwą i ofiarą na tacę wspieramy modernizację naszego kościoła. Trwa miesiąc czerwiec.    Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30, a w niedziele o 15.00.
   We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym o 17.30 będzie transmitowana przez Radio Fara. Taca podczas nabożeństwa przeznaczona jest na potrzeby tej katolickiej rozgłośni.
    We czwartek uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa czyli Boże Ciało. Msze św. będą wg porządku niedzielnego. Nie będzie tylko Mszy św. o 11.00 i 12.15, ze względu na wspólną dla wszystkich parafii procesję ulicami naszego miasta, która rozpocznie się po Mszy św. o godz.10.00 w jarosławskiej Kolegiacie.
    W oktawie Bożego Ciała codziennie procesja eucharystyczna wokół naszego kościoła w ramach nabożeństwa czerwcowego o 17.30. Prosimy dziewczynki do sypania kwiatów, a chłopców do dzwonienia podczas procesji oraz mężczyzn do niesienia baldachimu.
   W piątek 16 czerwca po Koronce do Bożego Miłosierdzia w kaplicy, odbędzie się spotkanie czcicieli Matki Bożej Szkaplerznej. Zapraszamy.
   W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie przed „Kolonią nad Polskim Morzem”.
   W piątek po Bożym Ciele nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. 
   W każdą sobotę czerwca o g.21.30 w Radio Fara będzie można odsłuchać audycji ze św. pamięci Stanisławą Osiczko.
Pod hasłem „Idziecie i głoście Ewangelię”, 4 lipca wyruszy z Przemyśla Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Osoby z Jarosławia i okolic zapraszamy do pielgrzymowania z grupą św. Brata Alberta, która wyruszy 5 lipca z naszego kościoła. Zapisy na pielgrzymkę będą przyjmowane w czasie spotkań przedpielgrzymkowych, 18 i 25 czerwca po Mszy św. o godz. 16.00 w naszym kościele. Szczegóły na plakatach.
   Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z oś. Prośbów bl. 11 kl. 1 i 2. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 10.   
   WYJAZD NA KONCERT „ JEDNEGO SERCA, JEDNEGO DUCHA” 15.06.2017. Odjazd autokarem z placu parafialnego. Informacje i zapisy tel: 601 180 158
   Zapraszamy na wystawę filatelistyczną „Kult Jasnej Góry”, która odbywać się będzie w domu filatelisty przy PCK 2 w Rzeszowie od 12.06. do 18.06.2017 w godzinach 10.00 do 18.00.
   13.06, po Mszy św. wieczornej Różaniec Pokutny przy figurce

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 115

Wczoraj 214

Tydzień 115

Miesiąc 4004

Wszystkie 222624

Aktualnie jest:21 gości online

Losowe zdjęcie