kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

   Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy liturgiczny okres Wielkanoc cny. Dzisiaj można zyskać odpust zupełny za pobożne, publiczne odmówienie lub odśpiewanie hymnu „O stworzycielu Duchu przyjdź”. Jutro, w poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o 6.30, 7.00 (w kaplicy), 9.30, 16.00 i 18.00.
   Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.
  Za tydzień, w 2. niedzielę miesiąca, taca przeznaczona będzie na modernizację naszej świątyni.
   Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.30.
   Dzisiaj także w naszej parafii Piknik Rodzinny, który rozpocznie się Mszą św. o godz. 15.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Program w gazetce i na stronie internetowej.
   Jutro po wieczornej mszy św. spotkanie Rady Parafialnej i Akcji Katolickiej.
   We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym o 17.30.
   Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30.
   We czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się w ten dzień za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego.
   W piątek wieczór uwielbienia połączony z modlitwami o uwolnienie i uzdrowienie.
   W piątek od godz. 18.00 spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.
   Za tydzień na Mszy św. o godz. 12.15 nasz rodak, ks. Janusz Kluz- kapelan naszego szpitala będzie obchodził srebrny Jubileusz Kapłaństwa.
   Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z oś. Prośbów bl. 10 kl. 1 i 2. Za sprzątanie dziękujemy rodzicom młodzieży bierzmowanej.
   W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, która kończy okres Komunii św. wielkanocnej.
   W ramach Narodowego Kongresu Trzeźwości, w dniach 17-18 czerwca br. na Jasnej Górze odbędzie się Narodowa Pielgrzymka pod hasłem „ Wolni w Chrystusie”. Spotkanie rozpocznie się w sobotę 17 czerwca o godz. 16.30, na Szczycie Jasnogórskim. W niedzielę 18 czerwca o godz. 18.00 zostanie odprawiona Droga Krzyżowa, po niej będzie konferencja, a o godz. 11.00 uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Prymasa Polski Abp Wojciecha Polaka. Serdecznie zapraszamy.
   W sobotę 10 czerwca odbędą się obchody Dnia Patrona Miasta bł. o. Michała Czartoryskiego OP. Program rozpoczyna się o godz. 17.00 w ratuszu odsłonięciem tablicy poświeconej wszystkim Honorowym Obywatelom Jarosławia. Po nim następu przejście ulicami miasta do bazyliki OO. Dominikanów na mszę św. oraz spotkanie z dr Witoldem Czartoryskim. Finał o godz. 20.30 wystąpi krakowski Zespół NiemaGOtu z Kubą Blycharzem. Szczegóły na plakatach i stronie www.jaroslaw.pl
   W naszej parafii trwa siedmiodniowa peregrynacja Figury Świętego Michała Archanioła z Gargano.W każdą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 rodzina, która z radością i wdzięcznością będzie gotowa zaopiekować się Figurką Świętego Patrona i zorganizować trasę nawiedzenia tzn. znaleźć sześć rodzin na poszczególne dni tygodnia rozpocznie nowy etap nawiedzenia. A może akurat te „siódemki” będą w miały jakieś znaczenie w tworzeniu naszej Wspólnoty Parafialnej. Daj Bóg! Napewno kazanie ks. Roberta Ryndaka - Michality było świadectwem, które głęboko poruszyło serca. Wielu spośród nas, jak zapewniał ks. Robert przyjęło Szkaplerz Św. Michała. Wszystkim przypominam, że nasza Figura Św. Michała w kaplicy na plebani została sprowadzona z Włoch, gdzie znajduje się sanktuarium pełne mocy.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 115

Wczoraj 214

Tydzień 115

Miesiąc 4004

Wszystkie 222624

Aktualnie jest:46 gości online

Losowe zdjęcie