Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane strony







Brewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

 

 

Najbliższe spotkanie w środę 13.12.2017 r. godzina 16.30 - wspólne wyjście do Opactwa na spotkanie z ks. arcybiskupem.   

 

Plan spotkań dla kandydatów do bierzmowania z klas 6 i 7 szkoły podstawowej oraz 2 i 3 gimnazjum.

 
Spotkania obowiązkowe :

  • W każdy 1 piątek miesiąca - Msza święta o 18 i nabożeństwo Uwielbienia.

 

  • W każdy 3 piątek miesiąca spotkania w grupach o 16:45 i Msza święta o 18

 

Podział na grupy

  • Klasa 6  Grupa 1 Klasa 7 Grupa 2
    Aula Fatimska /górny kościół/ Aula Fatimska /górny kościół/
    Hałabus Wiktoria Banach Monika
    Kowal Kamila Ryznar Maja
    Pelc Wiktoria Koziarska Justyna
    Brzuchacz Paulina Skotnicka Wiktoria
    Jabłońska Kinga Bilik Julia
    Machunik Wiktoria Kontek Gabriela
    Leśko Ismena Szabat Julia
    Bąk Julia Wiśniewska Karolina
    Dąbrowska Beata Gwóźdź Julia
    Kudrańska Julia Karuś Wiktoria
    Gwóźdź Joanna Węglarz Aleksandra
    Jabłońska Wiktoria Piwoda Agata
       
    Klasa 6 Grupa 3 Klasa 7 Grupa 4
    Dolny kościół Aula Fatimska /górny kościół/
    Szram Hubert Kłak Bartłomiej
    Kwiecień Kamil Płocica Jakub
    Hanas Patryk Pyda Michał
    Sadowski Tymon Bórzyński Stanisław
    Puszyński Dawid Sawicki Gabriel
    Szyk Jan Kudrański Szymon
    Paź Kacper Kleban Michał
    Pawełek Tomasz Moszyński Łukasz
    Grycko Tomasz Wysocki Dawid
    Rejent Mikołaj Kucaba Szymon
      Socha Radosław
  • Animator Łukasz Pieniążek Animator Barbara Wysocka
    Grupa 5 Klasa 2 Gimnazjum Grupa 8 Klasa 3 Gimnazjum
    Kuchnia o. Pio Biblioteka
    Dominik Jamrozik Pucia Malwina
    Chmura Maksymilian Solska Karolina
    Szybiak Michał Niemczyk Sebastian
    Edyta Pędzińska Borowski Kacper
    Mleczko Krzysztof Bugryn Karol
    Gąsior Magdalena Gongola Maksym
    Nasiewicz Martyna Majewska Daria
    Krysiak Oliwia Sus Anna
    Pantoł Patrycja Świtalska Magdalena
    Tomaszewska Anna Kaczorowski Tomasz
    Szram Julia Ciurko Wiktor
    Płatko Martyna Gołębiowska Aleksandra
    Kowal Karolina Gliniak Dominik
    Stępień Filip Słoma Natalia
    Iwanowski Hubert
    Kudła Nikola
    Trojniak Sandra
       
    Animator Katarzyna Pieniążek Animator Joanna Kudrańska
    Grupa 6 Klasa 2 Gimnazjum Grupa 9 Klasa 3 Gimnazjum
    Sala JPII Sala Oazowa
    Piątek Jakub Rubacha Karolina
    Kudła Hubert Dąbrowska Maria
    Skiba Jakub Kość Jakub
    Kędziora Jakub Dopart Hubert
    Sus Jan Kotowski Adrian
    Juzwiszyn Katarzyna Szelągowski Mateusz
    Kielczyk Aleksandra Wołoszyn Bartłomiej
    Mazur Oliwia Pelc Kinga
    Mieszczuk Adrian Juzwiszyn Klaudiusz
    Leżucha Dominika Morawska Aleksandra (ur 97)
    Socha Witold Kajder Hubert
    Rejent Jakub Jabłońska Joanna
    Kud Adam Świst Amelia
    Machała Kamil Kubas Jakub
    Bełz Julia
    Gnes Martyna
    Nykiel Natalia
     
    Animator Katarzyna Cholewa
    Grupa 7 Klasa 3 Gimnazjum
    Świetlica
    Sarzyńska Martyna
    Czepiel Julia
    Poziemska Agnieszka
    Leja Jakub
    Propola Patryk
    Długoń Filip
    Gilecki Gabriel
    Strawa Oliwia
    Korman Szczepan
    Jędryczka Dawid
    Ciruko Weronika
    Babiński Kacper
    Wolański Grzegorz
    Tomaszewska Aleskandra

    .

 

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 48

Wczoraj 119

Tydzień 567

Miesiąc 2006

Wszystkie 156815

Aktualnie jest:69 gości online

Losowe zdjęcie