kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Przeżywamy w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe, które głosi o. Józef Mizera. Dzisiaj na każdej Mszy świętej nauki rekolekcyjne dla wszystkich. Zakończenie rekolekcji we wtorek.

Dzisiejsza 2. niedziela Adwentu jest dniem modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie. Niech Dobry Bóg wynagrodzi Wszystkim za miłosierdzie okazane ludziom potrzebującym materialnego wsparcia.

W ostatnią niedzielę do puszek zebrano kwotę 2.764,34 zł. Dzisiaj modlitwą i ofiarą na tacę wspieramy modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać za każdą ofiarę. Umowa z wykonawcą Ołtarza głównego w prezbiterium naszej świątyni została podpisana. Czekamy na ołtarz główny i prosimy o duchową materialną pomoc.

Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w roratach codziennie o godz. 6.15. Szczególnie zapraszamy dzieci z lampionami. W naszej księgarni mamy lampiony.

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.30. Po Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej.

W piątek 14 grudnia br. odbędzie się Święto Wojsk Rakietowych i Artylerii. Uroczystość rozpocznie się o godz. 10.00 Mszą św. w intencji żołnierzy Garnizonu Jarosław w jarosławskiej Kolegiacie. O godz. 11 żołnierze przejdą na Rynek i tu odbędzie się podniesienie flagi państwowej i odśpiewanie hymnu RP, wręczenie odznaczeń i wyróżnień, przemówienia okolicznościowe, wykonana zostanie pieśń reprezentacyjna.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. 3 Maja bl. 37 kl 3 i 4. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z kl. 1 i 2.

Można nabywać świece na stół wigilijny rozprowadzane przez Caritas w cenie 5 zł. Świece są do nabycia w zakrystii i księgarni Maksymiliana.

Podobnie jak w roku ubiegłym—6 stycznia całe miasto Jarosław będzie przeżywało piękną imprezę plenerową pod hasłem: Orszak Trzech Króli. We wszystkich parafiach trwają przygotowania organizacyjne. Na obecnym etapie prosimy uczniów, rodziców i nauczycieli, aby zrobili listy tych uczniów, którzy zechcą włączyć się w organizację Orszaku. Orszak Trzech Króli stał się znakiem pięknej polskiej tradycji. Zachęcamy więc, aby to była nasza wspólna sprawa jako wyraz szczególnej troski o tradycję i naszą Ojczyznę.

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. ofiarą do puszek możemy wspomóc Natalię z Jarosławia, która ciężko zachorowała. Potrzebne są środki na leczenie i szerszą diagnostykę oraz sprzęt rehabilitacyjny. Więcej informacji na plakatach.

W tym tygodniu będą prowadzone prace przy z naszego kościoła na ul. 3-go Maja. W związku z tym mogą być utrudnienia komunikacyjne. Prosimy moderatorów małych wspólnot aby przygotowali listy tych, którzy wezmą udział w opłatku parafialnym w niedzielę 13 stycznia, po Mszy św. o godz. 12.15. Zapisy w księgarni do 5 stycznia.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 9

Wczoraj 103

Tydzień 112

Miesiąc 2277

Wszystkie 217611

Aktualnie jest:28 gości online

Losowe zdjęcie