kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Rozpoczyna się jednocześnie nowy rok duszpasterski, który będzie przeżywany pod hasłem: „W mocy Bożego Ducha“.

Dzisiaj po każdej Mszy św. ofiarą do puszek możemy wspomóc osoby potrzebujące wsparcia. Niech to będzie gest solidarności z naszymi Bliźnimi i z Ojcem św., któremu los ubogich bardzo leży na sercu.

W dni powszednie Adwentu będą odprawiane Msze święte roratnie o godz. 6.15. Bardzo gorąco zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w roratach. Szczególnie zapraszamy dzieci z lampionami. Bardzo prosimy rodziców o przyprowadzanie swoich dzieci do kościoła na roraty.

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.30. Po południu o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i Różaniec.

Dzisiaj także rozpoczyna się w naszej parafii Kurs Przedmałżeński. Pierwsze spotkanie po Mszy św. o 9.30. Kolejne spotkania będą codziennie przez cały tydzień po Mszy św. wieczornej.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

We wtorek o godz. 16.30 spotkanie Bractwa Szkaplerznego i Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio na adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy na plebanii. O godz. 17.15 w kaplicy Msza św. za wstawiennictwem Ojca Pio i św. Teresy a następnie spotkanie w kawiarence. 

W czwartek św. Mikołaj zaprasza Ministrantów, Oazę, Scholę i dzieci ze świetlicy na Mszę św. o godz. 18.00 Rodziców, którzy chcieliby skorzystać z pomocy św. Mikołaja prosimy o kontakt z księgarnią.

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w czwartek od 17.00. W piątek rano udamy się z posługą sakramentalną do chorych w domach. Spowiedź od 17.00. Nabożeństwa w czwartek i piątek o 17.30.

W piątek rozpoczną się w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe, które poprowadzi ks. Józef Mizera z Kielc. Nauki rekolekcyjne w sobotę (08.12.) w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP na wszystkich Mszach świętych o godz. 6.15, 8.00, 9.30, 11.00, 16.00 i 18.00. Szczegółowy program w naszej gazetce. Od godz. 12.00 do 13.00 Godzina Łaski. Na Mszy św. o godz. 16.00 rozdanie medalików dla dzieci komunijnych.

Ze względu na uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP sprzątanie kościoła będzie wyjątkowo w piątek po Mszy św. wieczornej. Do sprzątania prosimy parafian z ul. 3 Maja bl. 37 kl 1 i 2. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 35 kl. 3 i 4.

Prosimy nabywać świece na stół wigilijny rozprowadzane przez Caritas. Cena jednej świecy to 5 zł. Świece są do nabycia w zakrystii i księgarni Maksymiliana.

Za tydzień 2. niedziela miesiąca - taca przeznaczona będzie na modernizację naszego kościoła. Umowa z wykonawcą ołtarza głównego w prezbiterium wg projektu z 2012 roku została popisana. Termin wykonania kończy się 30 marca 2019 roku. Prosimy o duchową i materialna pomoc. 

Również za tydzień niedziela solidarności z Kościołem na Wschodzie. 

W niedzielę 16 grudnia, po każdej Mszy św. ofiarą do puszek możemy wspomóc Natalię z Jarosławia, która ciężko zachorowała. Potrzebne są środki na leczenie i szerszą diagnostykę oraz sprzęt rehabilitacyjny. Więcej informacji na plakatach.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 5

Wczoraj 103

Tydzień 108

Miesiąc 2273

Wszystkie 217607

Aktualnie jest:28 gości online

Losowe zdjęcie