kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiejsza Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata jest jednocześnie ostatnią niedzielą roku liturgicznego. O godz. 15.00 dzisiaj wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia, różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach oraz akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

W dni powszednie różaniec za zmarłych o 17.30.

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z różańcem za zmarłych o 17.30.

W środę, po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Wolontariuszy w sprawie roznoszenia opłatków.

W piątek święto św. Andrzeja Apostoła.

W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. 3 Maja bl. 35 kl 3 i 4. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z kl. 1 i 2.

W sobotę 1 grudnia w Kolegiacie Jarosławskiej odbędzie się Dziękczynne Świętowanie: 100 - lecia odzyskania niepodległości Polski, 40- lecia wyboru Jana Pawła II, 100 – lecia urodzin, Ks. Abd Ignacego Tokarczuka. Uroczystą Eucharystię o godz. 10.00 odprawi J.E.Ks. Abp Adam Szal.

Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą Adwentu.

Za tydzień z racji pierwszej niedzieli miesiąca zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o 9.30.

W przyszłą niedzielę Mszą świętą o 9.30 rozpocznie się tygodniowy Kurs Przedmałżeński. Spotkania codziennie po Mszy świętej wieczornej.

Można już w księgarni Maksymiliana lub w zakrystii nabywać świece wigilijne rozprowadzane przez Caritas. Cena jednej świecy to 5 zł.

Ze względu na okres zimowy od dzisiejszej niedzieli główne drzwi naszego Kościoła będą zamknięte. Dzięki temu będzie nam cieplej i rachunki za ogrzewanie będą znacznie niższe.

W solidarności z Ojcem świętym, nawiązując do Światowego Dnia Ubogich, obchodzonego po raz drugi w ubiegłą niedzielę, za tydzień, tj. 2 grudnia ofiarą do puszek będziemy mogli wesprzeć osoby potrzebujące wsparcia w naszej Parafii. Pomóżmy naszym Bliźnim przed nadchodzącymi Świętami.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 8

Wczoraj 103

Tydzień 111

Miesiąc 2276

Wszystkie 217610

Aktualnie jest:30 gości online

Losowe zdjęcie