kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Serdeczne Bóg zapłać kierujemy do Wszystkich, którzy modlitwą i ofiarą wspierają modernizację naszej świątyni. Ostatnia taca i wpłaty bankowe to łącznie 20.754,77 zł.

Dzisiaj o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach. W dni powszednie różaniec za zmarłych o 17.30.

W poniedziałek o godz. 16.30 spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym w kaplicy na plebanii. 

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z różańcem za zmarłych o 17.30.

We czwartek liturgiczne wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej. W naszej modlitwie pamiętajmy o naszym panu organiście oraz o wszystkich którzy przez muzykę uświetniają liturgię. 

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafianz ul. 3 Maja bl. 35 kl 1 i 2. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 10.

Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla. Jest to jednocześnie ostatnia niedziela roku liturgicznego.

W księgarni i w zakrystii do nabycia są wigilijne świece Caritas w cenie 5 zł za sztukę. Każda sprzedana świeca to jeden obiad dla biednego dziecka. 

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia Żywy Różaniec koordynuje akcją Wigilijny Opłatek na Świątecznym Stole. Wszystkich wolontariuszy prosimy o kontakt z p. Marią Gliniak. Opłatki będzie można pobierać w księgarni. Już dzisiaj zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w środę 28.11. po Mszy św. wieczornej. Wszystkie ofiary z opłatków zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów modernizacji kościoła (do marca będziemy musieli zapłacić 180 tyś. netto,a na koncie mamy ok. 100 tyś.) i ogrzewania kościoła.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 9

Wczoraj 103

Tydzień 112

Miesiąc 2277

Wszystkie 217611

Aktualnie jest:33 gości online

Losowe zdjęcie