kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

 

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.30. Po południu o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.

Za tydzień 2. niedziela miesiąca - modlitwą i ofiarą będziemy wspierać modernizację naszej świątyni.
W miesiącu listopadzie codziennie o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Wypełnione kartki wypominkowe należy wrzucić do skrzynki przy ołtarzu Matki Bożej. 

W poniedziałek o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 6 i 7

Społeczność Szkoły im. Jadwigi zaprasza na Mszę św. za Ojczyznę, która zostanie odprawiona w najbliższa środę o godz. 8.00 Po Eucharystii okolicznościowy program patriotyczny.

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z różańcem za zmarłych o 17.30.

W piątek po Mszy sw. o godz. 18.00 Wieczór Uwielbienia. O godz. 19.30 spotkanie organizacyjne przed Bierzmowaniem dla rodziców i młodzieży z kl. 3 Gim i kl. 8 SP 

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. 3 Maja bl.8 (cały). Za sprzątanie dziękujemy parafianom z oś. Kalinki z bl. 6. 

W niedzielę 11 listopada o godz. 10.30 w naszym kościele patriotyczny program w wykonaniu dzieci z Przedszkola im. bł Edmunda Bojanowskiego, a następnie Msza św. z akcentem patriotycznym przygotowaną przez przedszkolaków i scholę.

W dniach 16-18 listopada w Przemyślu organizujemy rekolekcje dla dzieci i młodzieży z OAZY oraz dla kandydatów do bierzmowania z klas 6 i 7. Koszt dzięki dofinansowaniu to 80 zł plus bilet PKP do Przemyśla. Opiekę zapewni kadra animatorów. Zapraszamy także innych chętnych. Informacje u ks. Łukasza Sowy i s. Barbary Frączek.

 

Ogłoszenia Burmistrza Miasta Jarosławia:

Prowadzona jest rekrutacja do nowo powstającego Miejskiego Przedszkola nr 11 w Jarosławiu. Burmistrz miasta Waldemar Paluch zaprasza rodziców dzieci w wieku przedszkolnym do zapisów swoich pociech. Można to zrobić w Miejskim Przedszkolu Nr 9 do 6 listopada br.

W jubileuszowym roku 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości gospodarz miasta zaprasza również na obchody Narodowego Święta Niepodległości. Główne uroczystości 11 listopada rozpoczną się o godz. 17.15 na rynku. Poprzedzi je o godz. 16.00 Msza św. w intencji Ojczyzny. Szczegóły na stronie internetowej Urzędu Miasta i na plakatach.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 119

Wczoraj 214

Tydzień 119

Miesiąc 4008

Wszystkie 222628

Aktualnie jest:27 gości online

Losowe zdjęcie