kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Z tej racji gościmy w naszej parafii Siostry Misjonarki św. Piotra Klawera, czyli Klawerianki, które przybliżają nam zagadnienie misji świętych, a więc głoszenia Ewangelii ludziom żyjącym w różnych miejscach na świecie. Dziękujemy siostrom za obecność i podzielenie się doświadczeniem misyjnym. Po Mszach św. można nabyć u sióstr kalendarze i inne materiały misyjne, wspierając tym samym dzieło misyjne Kościoła. Naszą gorącą modlitwą obejmijmy wszystkich misjonarzy pracujących na wszystkich kontynentach, zwłaszcza pochodzących z naszej archidiecezji.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje.

Trwa miesiąc październik. Zachęcamy gorąco do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych codziennie o 17.30, a w niedziele o 15.00.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę. Na prace modernizacyjne w naszym kościele zebrano kwotę 19.528,42 zł + 5 Euro. Natomiast na Dzieło Nowego Tysiąclecia 3.448,89 zł.

W poniedziałek 22.10. liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.

W poniedziałek zapraszamy na różaniec, Mszę św. i adorację w intencji rodzin. po Mszy św. spotaknie dla młodzieży, która za rok przyjmie Sakrament Bierzmowania. 

We środę wspominamy bł. ks. Jana Balickiego.

We środę także nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem październikowym o godz. 17.30.

W piątek 26 października przy Kościele Chrystusa Króla w Jarosławiu odbędzie się odsłonięcie i poświęcenie Pomnika Pamięci Narodowej. Początek uroczystości o godz. 10:30. 

W sobotę święto św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z oś. Kalinki bl. 4 kl. 1 i 2. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 1. kl.3 i 4.

Zbliża się miesiąc listopad, w którym będziemy w wypominkach polecać Bogu naszych zmarłych. Kartki wypominkowe są dołączone do dzisiejszej gazetki, a także wyłożone w kościele obok gazetek. Jeśli ktoś ma życzenie konkretnego terminu modlitwy za swoich zmarłych, to prosimy o wyraźne zaznaczenie go na kartce wypominkowej. Wypełnione kartki można składać w skrzynce przy ołtarzu Matki Bożej.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 117

Wczoraj 214

Tydzień 117

Miesiąc 4006

Wszystkie 222626

Aktualnie jest:31 gości online

Losowe zdjęcie