kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Jutro rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe będą codziennie o godz. 17.30, natomiast w niedziele o godz. 15.00. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tych nabożeństwach, zwłaszcza dzieci i młodzież. Dzieci po każdym nabożeństwie otrzymają obrazek. Przypominamy, że za wspólne odmówienie różańca w kościele lub w rodzinie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

W poniedziałek tradycyjnie już w naszym kościele otrzymamy płatki róż św. Teresy. W tym dniu dzieci pierwszokomunijne otrzymają różańce. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej, Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, i przełożonych Róż.

W tym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, we wtorek Świętych Aniołów Stróżów, we czwartek św. Franciszka z Asyżu, w piątek św. siostry Faustyny Kowalskiej.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem październikowym o godz. 17.30.

W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź we czwartek od 17.00. W piątek rano udamy się z Komunią Świętą do chorych w domach. Spowiedź od 16.30.

W sobotę nabożeństwo fatimskie o godz. 17.30.

W sobotę także Pielgrzymka Maturzystów Archidiecezji Przemyskiej na Jasną Górę. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tegorocznych maturzystach, by spotkanie z Królową Polski zaowocowało pięknymi duchowymi owocami w ich życiu.

Zapraszamy dzieci i młodzież do świetlicy parafialnej, która czynna jest codziennie od 12.00 do 17.00

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Przemyskiej z bl. 27 i z domów prywatnych. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z ul. Przemyskiej z bl 21 i 23.

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic po Mszy. Św. o godz. 9.30

W naszej Parafii do 5 października trwa Zbiórka Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Dochód przeznaczony ze sprzedaży elektrośmieci zostanie przeznaczony na zakup inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej oraz na budowę szkoły na sawannie w Kenii.

W dniu 20 października w Zespole Szkół Tekstylno- Gospodarczych w Rakszawie będzie obchodzony Jubileusz 125-lecia Szkolnictwa zawodowego w Rakszawie. Serdecznie zapraszamy szkoły do wzięcia udziału w tych uroczystościach. Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie tel. 17 226 15 22 oraz na stronie internetowej szkoły.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 5

Wczoraj 103

Tydzień 108

Miesiąc 2273

Wszystkie 217607

Aktualnie jest:32 gości online

Losowe zdjęcie