kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiaj niedziela środków społecznego przekazu. Modlimy się za pracowników mediów i materialnie wspieramy Diecezjalne Radio Fara. Taca dzisiejsza przeznaczona jest właśnie na Radio Fara.

Serdeczne Bóg zapłać składamy Wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają modernizację naszego kościoła. Ostatnia taca i przelewy to 19.108,66 zł i 10 USD.

W poniedziałek spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym o 16.30 w kaplicy na plebanii. Również w poniedziałek spotkanie Bractwa Szkaplerznego połączone z adoracją Pana Jezusa w kaplicy na plebanii.

We wtorek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona dzieci i młodzieży. W tym dniu zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież, która w 2019 roku przystąpi do I Komunii św. i Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy też dzieci przed I Rocznicą..

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.30.

W piątek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

W tym tygodniu wypadają Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Przemyskiej z bl.13 i bl. 19. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z ul. Gottfrieda z bl 3.

W przyszłą niedzielę tj. 23.09 przy naszym kościele z błogosławieństwa Arcybiskupa będą kwestować wolontariusze na Pomnik Anioła Pokoju. Obok gazetki jest dodatek o tej szlachetnej inicjatywie.

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie można ucałować relikwie Ojca Pio, natomiast przed Mszą o godz. 9.30 Różaniec, poprowadzi Grupa Modlitewna Ojca Pio.

W dniu 29.09 wyjeżdżamy na Archidiecezjalną Pielgrzymkę Róż do Kalwarii Pacławskiej. Koszt przejazdu 25 zł. Zapisy do końca przyszłego tygodnia w księgarni. Zapraszamy.

W naszej Parafii do 5 października trwa Zbiórka Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Dochód przeznaczony ze sprzedaży elektrośmieci zostanie przeznaczony na zakup inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej oraz na budowę szkoły na Sawannie w Kenii.

Nasza Schola zaprasza dzieci i młodzież chętną i lubiącą śpiewać! w soboty o godz. 9.00 do salki parafialnej

TELEGRAM DO RODZIN !!!
Przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II Zapraszamy do modlitwy i wsparcia
MAŁŻEŃSTW I RODZIN
szczególnie tych, które przeżywają kryzys

• Każdego 16-tego dnia m-ca MSZA ŚWIĘTA w intencji Rodzin

• Po Mszy św. ADORACJA – 60 min dla Jezusa, by oddać Jemu Rodziny

• W skrzynce przy relikwiach św. Jana Pawła II można składać INTENCJE – będą odczytane na Adoracji

• Codzienna DZIESIĄTKA RÓŻAŃCA - Rodziny za Rodziny

• Profesjonalna POMOC SPECJALISTÓW z Poradni Rodzinnej: Psychoterapeuta, Kapłan, Doradca Rodzinny, Naprotechnolog, Pedagog …

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 117

Wczoraj 214

Tydzień 117

Miesiąc 4006

Wszystkie 222626

Aktualnie jest:29 gości online

Losowe zdjęcie