kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Naszą modlitwą i ofiarą wspieramy prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dzieci i rodziców przed Pierwszą Komunią św.

Dzisiaj rozpoczyna się VIII Tydzień Wychowania. Zapraszamy do modlitwy i codziennej Mszy św. w intencji dzieci i młodzieży, wypraszając dla nich Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym i właściwe rozeznanie swojego powołania. Prosimy poszczególne szkoły w naszej parafii, aby przygotowywały na poszczególne dni wieczorną Eucharystię. Poniedziałek - SP nr 1 oraz dzieci przed I Komunia św., we wtorek Budowlanka, w środę Zespół Szkół im. J. Słowackiego i LO im. M. Kopernika w czwartek. Liczymy w to nie będzie taki zwyczajny, zwykły tydzień. W piątek Oaza i wszyscy kandydaci do Bierzmowania.

Od jutra Adoracja Pana Jezusa w kaplicy na plebanii będzie się kończyć nie o godz. 15.00, ale o godz.17.15. Prosimy wszystkich o to by wracając z pracy, ze szkoły nawiedzili Najświętszy Sakrament. Koronkę odmawiamy tradycyjnie o 15.00. 

Wszystkich przełożonych Róż Żywego Różańca w naszej Parafii zapraszamy w poniedziałek na spotkanie, które rozpoczniemy Różańcem przed wystawionym Najświętszym Sakramentem o godz. 17.30, również w poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin i Akcji Katolickiej.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.30

W piątek 14.09. święto Podwyższenia Krzyża, a w sobotę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. Gottfrieda z bl. 3 kl. 1 i 2. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z oś. Prośbów z bl. 13.

OAZA ZAPRASZA NA WSPÓLNĄ MODLITWĘ I ZABAWĘ, dzieci w piątek o godz. 16.00, młodzież w piątek o godz. 19.00

Archidiecezjalne Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ zaprasza na dzień skupienia, który odbędzie się w sobotę, 22 września 2018 roku w Parafii pw. św. Stanisława Biskupa w Łańcucie (Fara). Początek spotkania o godz. 8.30, a zakończenie około godz. 15.00. Zachęcamy do uczestnictwa wspólnoty strażowe, parafie, kapłanów i wszystkich czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi. Zgłoszenia przyjmują:

ks. Wiesław Szczygieł: kom. 607 857 857,
Halina Graboń: kom. 660 357 397.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 115

Wczoraj 214

Tydzień 115

Miesiąc 4004

Wszystkie 222624

Aktualnie jest:42 gości online

Losowe zdjęcie