kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dziękujemy ks. Sylwestrowi Kubik z Sanktuarium św. Antoniego w Częstochowie za głoszone dziś słowo Boże. Po Mszy Św. będzie można nabyć tomiki wierszy księdza Sylwestra, a tym samym wesprzeć prace

remontowe prowadzone w tamtejszym sanktuarium.

W środę rozpoczyna się miesiąc sierpień, który w polskiej tradycji przeży wany jest jako miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do abstynencji i do modlitwy za osoby uzależnione od alkoholu.

W środę także nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. We czwartek spowiedź od godz. 17.00. Nabożeństwo o 17.30.

We czwartek również możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli”, za pobożne nawiedzenie kościoła i wypełnienie pozostałych zwyczajnych warunków odpustu.

W piątek rano udamy się z posługą sakramentalną do chorych w domach. Po południu spowiedź od godz. 16.30.

W sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca nabożeństwo fatimskie po Mszy świętej wieczornej.

W sobotę także wspominamy św. Jana Marię Vianneya, patrona kapłanów, a zwłaszcza proboszczów. Pamiętajmy zatem w naszych modlitwach w tym dniu o naszym księdzu proboszczu Krzysztofie Szczygielskim.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z oś. Prośbów z bl. 9 kl.1 i 2. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z z bl. 8.

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o 9.30.

Od 29 lipca zaczynają się zapisy na pieszą pielgrzymkę z naszej parafii do Sanktuarium MB w Jodłówce, która odbędzie się 1 września. Ze względu na bezpieczeństwo na drodze i rygorystyczne przepisy 
o Ruchu Drogowym pielgrzymi są podzieleni na 6 grup z poszczególnych parafii, które będą poruszać się w odpowiednich odstępach. Stąd konieczne są wcześniejsze zapisy i specjalne oznakowanie. Każdy zarejestrowany pielgrzym będzie ubezpieczony, dlatego przy zapisie potrzebna jest data urodzenia. Dotyczy to również tych osób, które chciałyby dołączyć się do pielgrzymki po drodze. Obowiązkowe zapisy są w godzinach od 9 do 17.00 w księgarni. Mamy już znaczki i bilety. Cena wpisowego dla wszystkich (w tym znaczek grupy i ubezpieczenie) podobnie jak rok temu wynosi 6 zł, natomiast ci, którzy chcą powrócić z Jodłówki do Jarosławia autobusem muszą dodatkowo wykupić bilet autobusowy w cenie 10 zł. Dla tych, którzy nie mogą iść pieszo, a chcieliby dojechać do Sanktuarium i powrócić autokarem będzie specjalny autobus w sobotę z dworca PKS o godz. 12.00. Cena biletu w obydwie strony również wynosi 10 zł plus znaczek pielgrzymkowy w cenie 6 zł. Zapraszamy. Nasza grupa będzie nosiła imię św. Jana Pawła II i będzie miała nowe znaczki pielgrzymkowe w kolorze żółtym z akcentem biało-czerwonym. Wszyscy pielgrzymi muszą być zapisani i oznakowani. Wyruszymy z placu przed kościołem 1 września o godz. 7.05. Zachęcamy do zapisywania się już od dzisiaj.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 115

Wczoraj 214

Tydzień 115

Miesiąc 4004

Wszystkie 222624

Aktualnie jest:43 gości online

Losowe zdjęcie