kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o 9.30.

Dzisiaj także rocznica I-ej Komunii Świętej na Mszy Św. o godz. 11.00.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby diecezji.

Za tydzień 2. niedziela miesiąca - taca przeznaczona będzie na modernizację naszej świątyni.

Dziękujemy i gratulujemy 42 osobom, które podjęły zobowiązanie regularnej, cotygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej kaplicy na plebanii. Jest to pewien trud, ale warto go podjąć bo łaski, które spływają na nas podczas adoracji są ogromne. Brakuje jeszcze chętnych w niektórych godzinach, szczególnie między 12-tą a 15-tą więc zachęcamy wszystkich, którym codzienne obowiązki na to pozwalają, by zgłosili gotowość do adoracji w tych właśnie godzinach. Czas poświęcony Panu Jezusowi nie jest nigdy zmarnowany - jest to dla nas najlepszy czas.

Przypominamy, że nabożeństwa majowe są codziennie o godz. 17.30, natomiast w niedziele o godz. 15.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy do uczestnictwa w tych nabożeństwach. 

W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje.

We wtorek 8.05. uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, Patrona Polski. Jest to także dzień imienin ks. bpa Stanisława Jamrozka. Osobę Solenizanta otoczmy naszą gorącą modlitwą.

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym transmitowana będzie przez Radio Fara. Taca podczas nabożeństwa przeznaczona jest na potrzeby tej rozgłośni.

W piątek początek nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z oś. Koperni ka bl. 4 kl. 4 i 5. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 4 kl. 1,2,3

Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 115

Wczoraj 214

Tydzień 115

Miesiąc 4004

Wszystkie 222624

Aktualnie jest:62 gości online

Losowe zdjęcie