kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiaj w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej na Mszy Świętej o godz. 11.00. Otaczamy naszą serdeczną modlitwą dzieci oraz ich rodziny.

Dzieci komunijne będą przeżywać Biały Tydzień, przychodząc codziennie na Mszę świętą wieczorną i nabożeństwo majowe.

Młodzież, która w tym roku ma przyjąć Sakramentu Bierzmowania prosimy aby przyszła wraz z Rodzicami jutro tj. w poniedziałek 30 .04. na Mszę św. o godz. 18.00 Obecność jest bezwzględnie obowiązkowa.

Również w poniedziałek o 14.30 w kaplicy na plebani spotkanie Grupy Modlitewnej Ojca Pio. Zapraszamy wszystkich czcicieli Ojca Pio.

We wtorek rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30, natomiast w niedziele o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci i młodzież.

We środę także nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym.

We czwartek 3 Maja uroczystość NMP Królowej Polski. W naszej parafii jest to dzień odpustu. Msze święte będą wg porządku niedzielnego. Suma odpustowa z udziałem władz miasta i powiatu oraz Kompanii Reprezentacyjnej WP o godz. 11.00. Po niej przejście przed pomnik Konstytucji 3 Maja. Z tej racji nie będzie Mszy św. o godz. 12.15. Nabożeństwo majowe w ten dzień o godz. 15.00.

W piątek z racji I piątku odwiedzimy chorych w domach. Spowiedź w kościele od godz. 17.00.

W najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, ponieważ ks. abp Adam Szal udzielił dyspensy. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z oś. Kopernika bl. 4 kl. 1,2,3. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 3 kl. 4 i 5, a także rodzicom dzieci komunijnych.

Dziękujemy za ofiary złożone na jarosławskie Hospicjum im. św. Jana Pawła II i Pomnik przy parafii Chrystusa Króla.

W piątek 4 maja, przed Mszą św. o godz. 18.00 spowiedź dla dzieci rocznicowych, a po Mszy św. próba i spotkanie dla rodziców.

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.30.

W nr 2 czasopisma „Miłujcie się” m.in. bardzo ciekawa i przejmująca historia nawrócenia i chrztu rabina oraz artykuł o „Męczenniku serca” - autorze modlitwy: Jezu, Ty się tym zajmij.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 115

Wczoraj 214

Tydzień 115

Miesiąc 4004

Wszystkie 222624

Aktualnie jest:44 gości online

Losowe zdjęcie