kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele Tydzień Biblijny. Zachęcamy do lektury Biblii i rozważania słowa Bożego.

Niech dobry Bóg wynagrodzi wszystkim, którzy okazali miłosierdzie potrzebującym i złożyli ofiarę do puszek 1655,62 zł na dzieła Cartias.

Serdeczne Bóg zapłać kierujemy do wszystkich, którzy w ostatnim czasie wsparli modernizację naszej świątyni. Taca z ostatniej niedzieli i wpłaty bankowe to łącznie 18.013,09 zł i 5 EUR.

Za tydzień, 22 kwietnia po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Pomnik Pamięci Narodowej przy Parafii Chrystusa Króla w Jarosławiu. Niech to będzie wyraz naszego patriotyzmu.

W poniedziałek spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym o godz. 16.30 w kaplicy na plebanii.

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.30 . Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z oś. Kopernika bl. 3 kl. 1,2,3. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z bl. 2 kl.4 i 5.

W najbliższą sobotę i niedzielę w Jarosławiu będzie przeprowadzona akacja pod nazwą "Jarosławskie Pola Nadziei". Jest to oficjalna, zarejestrowana w ministerstwie, publiczna zbiórka pieniędzy na Hospicjum w Jarosławiu nad Sanem. Ze skarbonkami będą stali specjalnie oznakowani wolontariusze: w sobotę przed sklepami, a w niedzielę przed kościołami. W podzięce za złożoną ofiarę wolontariusze będą rozdawali żonkile- albo żywe albo z bibuły. Cel jest szlachetny, poświęcenie nauczycieli i wolontariuszy duże. A więc warto wesprzeć tę akcję na rzecz tak bardzo potrzebnego Hospicjum imienia św. Jana Pawła II w Jarosławiu. 

Przyszła niedziela zwana Niedzielą Dobrego Pasterza rozpocznie Tydzień Modlitw o powołania.

Wydział Nauki Katolickiej Kurii Metropolitalnej w Przemyślu, Caritas Archidiecezji Przemyskiej, Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie oraz Zgromadzenie Księży Michalitów zapraszają na XII Kongres Nauczycieli i Wychowawców Archidiecezji Przemyskiej pt. Tak rodziła się i rodzi się Polska, który odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia 2018 r. w Przemyślu. Szczegóły na plakatach.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 5

Wczoraj 103

Tydzień 108

Miesiąc 2273

Wszystkie 217607

Aktualnie jest:8 gości online

Losowe zdjęcie