kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

Składamy serdeczne podziękowanie za wsparcie modernizacji naszej świątyni. Taca z ostatniej niedzieli oraz wpłaty bankowe to kwota 17.636,54 zł. Niech Królowa Polski wynagrodzi wszystkim ofiarność i życzliwość. W środę Popielcową zebraliśmy jałmużnę w kwocie 4000 zł, która została przekazana na Dom Ulgi 
w Cierpieniu św. Jana Pawła II w Jarosławiu. Bóg zapłać.

Dzisiaj nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Składka zebrana podczas nabożeństwa zostanie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu. Zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie.

W poniedziałek o godz. 16.30 spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Na wieczorną Msze św. prosimy Rodziców Dzieci Komunijnych 
i Młodzieży przed Bierzmowaniem na pilne spotkanie.

We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.30.

We czwartek święto Katedry Św. Piotra Apostoła. W naszych modlitwach pamiętajmy o Ojcu Świętym Franciszku.

W czwartek w Opactwie w kawiarence o godz. 18.00 ważne spotkanie z posłanką Anną Schmidt w sprawie Ustawy w Obronie Życia—naszą obecnością pokażmy wielką troskę o poczęte życie i sprzeciw zabijaniu chorych dzieci.

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 8.00, 16.00 dla dzieci, o 17.30 i o 20.00 Serdecznie zapraszamy.

Wszyscy młodzi są zaproszeni na trzydniowe Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Radymnie. Ci którzy chcą pojechać muszą się jak najszybciej zapisać w naszej księgarence i wpłacić 30 zł.

Informujemy, że jest możliwość uczestniczenia zupełnie za darmo 
w kursie komputerowym. Spotkania odbywałyby się u nas w salce św. Jana Pawła II. Zainteresowanych prosimy aby zgłaszali chęć uczestniczenia w tym kursie w naszej księgarni lub w kafejce.

W sobotę 24 lutego w Szkole Podstawowej Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu w godz. od 11.00 do 13.00 odbędzie się tzw. „Dzień otwarty” dla zainteresowanych nauką w szkole podstawowej i oddziałach przedszkolnych oraz dla rodziców kandydatów. 
Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 10.00 prosimy parafian z ul. 29 listopada. Za sprzątanie dziękujemy parafianom z ul. Skrzyneckiego.

Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny „Ad gentes”. 

15 lutego w szkole św. Królowej Jadwigi odbyło się bardzo ciekawe spotkanie z Sybirakiem, który opowiedział nam wszystkim gehennę tych nieludzkich czasów. Wszystkich zainteresowanych tą tematyką proszę aby zainteresowali się Konferencją Patriotyczną planowaną na dzień 10 marca o godz. 15.00.

Od poniedziałku w naszej Parafii trwa zbiórka makulatury, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz budowy studni w Afryce. Makulaturę można składać do kontenera ustawionego na placu kościelnym obok krzyża Misyjnego.

Zachęcamy wszystkich Parafian i Przyjaciół Parafii NMP Królowej Polski do przekazania 1 % podatku na wsparcie Świetlicy dla dzieci i młodzieży oraz Kuchni dla ludzi ubogich, działających przy naszym kościele, prowadzonych przez Stowarzyszenie „Nowa Kultura”. Nr KRS: 0000296159. W tym roku udzielamy bezpłatnej pomocy w przekazaniu 1% tylko emerytom i rencistom, ponieważ tylko 1 osoba zadeklarowała chęć takiej pomocy. Zapraszamy do naszej Kawiarenki w poniedziałki od 16.30 do 17.30. Potrzebne będzie rozliczenie z ZUS za rok 2017 i rozliczenie za rok 2016.0000296159. Prosimy o przekazanie tej prośby i pomoc osobom starszym, które nie mogą przyjść do kościoła; można przynieść ich rozliczenia, ponieważ nie muszą być osobiście. Dziękujemy za każdą, choćby najmniejszą przekazaną kwotę.


.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 48

Wczoraj 95

Tydzień 276

Miesiąc 1511

Wszystkie 205994

Aktualnie jest:27 gości online

Losowe zdjęcie