kameralive

Kontakt

Adres: 37-500 Jarosław,
ul. 3-go Maja 12
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 16 621 62 56

Polecane stronyBrewiarz.pl

przemyska.pl

modlitwawdrodze.pl

   Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele Tydzień Biblijny.

  Dzisiaj także w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej na Mszy św. o godz. 11.00. Dzieci komunijne będą tradycyjnie przezywać swój biały tydzień przychodząc codziennie w strojach komunijnych na Mszę św. i nabożeństwo majowe.      Dziękujemy Rodzicom Dzieci Komunijnych  za dar Ołtarza i przygotowanie Uroczystości Pierwszokomunijnych.

   W poniedziałek rozpoczyna się  miesiąc maj. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30, natomiast w niedziele o 15.00.  Serdecznie zapraszamy wszystkich, zwłaszcza dzieci i młodzież. W poniedziałek o godz. 17.30 spotkanie dla dzieci i rodziców przed Pierwszą Rocznicą Komunii św.

   We środę (03.05.) uroczystość NMP Królowej Polski. W naszej parafii jest to  uroczystość odpustowa. Msze święte w ten dzień wg porządku niedzielnego. Uroczysta suma odpustowa z udziałem władz miasta będzie o godz. 11.00. Po niej przejście przed pomnik Konstytucji 3 Maja. Z tego względu nie będzie Mszy świętej o godz. 12.15.  Spowiedź przed odpustem we wtorek po Mszy św.

   We środę także nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym o godz. 15.00.

   W piątek święto rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu, a w sobotę  święto św. Filipa i Jakuba Apostołów.

   W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek spowiedź od 17.00. W piątek rano udamy się z posługą sakramentalną do chorych w domach. Spowiedź od godz. 16.30.

   W sobotę z racji I soboty miesiąca nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy Mszą świętą o godz. 18. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 1010.00 prosimy Parafian z os. Prośbów blok  nr 8. klatka 1 i 2.             W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o 9.30.

Przyszła niedziela jest Niedzielą Dobrego Pasterza i Światowym Dniem Modlitw o Powołania.

Dziś Na Mszy o 16.00 i 18.00 będziemy gościć zespół z Filharmonii w Tarnopolu

    Mamy zaszczyt zaprosić na uroczyste obchody poświecone pamięci uczniów jarosławskiej Szkoły Budowlanej, pierwszych więźniów obozu koncentracyjnego Auschwitz. Odbędą się one symbolicznie 2 maja 2017 r. w Dniu Flagi Państwowej, ale także w 77. Rocznicę tamtych tragicznych wydarzeń. Momentem kulminacyjnym będzie monumentalne widowisko plenerowe „ Gdy nas zabraknie, to kamienie za nas będą mówić”, które rozpocznie się o godz. 20.30, na ul. Poniatowskiego w Jarosławiu, przed budynkiem Zespołu szkół Budowlanych i Ogólnokształcących. Honorowy Patronat objął nad nim Andrzej Duda, Prezydent RP.
   Przez Niepokalane Serce Maryi do Jezusa. Ogólnopolskie uroczystości 100- lecia Objawień Fatimskich w Zakopanem.  W dniach 6 - 7 czerwca organizujemy pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Krzeptówkach. W programie:  Nawiedzenie sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik w Olczy i Bazyliki Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Ludźmierzu. Cena: 160 zł/os. (w cenie nocleg i wyżywienie). Szczegóły i zapisy w Księgarni.
   Stowarzyszenie Nowa Kultura przy Parafii NMP Królowej Polski.  Serdecznie dziękuje wszystkim swoim darczyńcom za przekazanie 1 % podatku.

facebook

Odwiedziny

Dzisiaj 179

Wczoraj 125

Tydzień 717

Miesiąc 1952

Wszystkie 206435

Aktualnie jest:21 gości online

Losowe zdjęcie